• Ново
10 Не-Стап Springform Пан страна Boxiki Кујна. Професионални Пролет Форма и Кукла Печење Мувла. Leakproof Пан Торта Со Силикон Се Справува.
zoom_in

10 Не-Стап Springform Пан страна Boxiki Кујна. Професионални Пролет Форма и Кукла Печење Мувла. Leakproof Пан Торта Со Силикон Се

DEN 1620.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

NONSTICK ЧЕЛИК за ПЕЧЕЊЕ – Висок квалитет не-стап челик површина изданија храна лесно, без неред.Најдобри bakeware можете да најдете; одлични за безброј рецепти, вклучувајќи различни торти и cheesecakes.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ десетици вкусни рецепти за торта тави што се лесен, здрав и да се забавуваат!.Nonstick површината нема да остави хаос и е едноставен за чистење.Совршен дизајн на професионални стандарди, вклучувајќи широк рачки и силиконски костец.Тешки мерач челик е издржлив и топлина-ефикасна.Ова е високо квалитетни и издржливи парче bakeware дека ќе трае многу години и илјадници оброци.Safe во рерна до 445°F, фрижидер, ладилник, и машина за миење на садови.Полна големина од 10" дијаметар x 2.2" длабочина.Тешки мерач метал дури и за печење.Широк справува со силиконски костец.Текстура костец направени од BPA-free) храна одделение силиконски.Отпорен на дамки, мириси и tarnishing.Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно.

Избор на купувачот..