• Ново
Springform Пан Торта Сет на 4 Парчиња (4/7/9/10) 1 Срцето и 3 изборен Круг, Leakproof Nonstick Bakeware Кукла Тавата со Отстранлив Дното
zoom_in

Springform Пан Торта Сет на 4 Парчиња (4/7/9/10) 1 Срцето и 3 изборен Круг, Leakproof Nonstick Bakeware Кукла Тавата со Отстранлив

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Springform Пан Сет, Вклучувајќи - 1pc срце облик 4 инчен И 3pcs круг 7,9,10 инч.Фурна безбедно да 450 степени Целзиусови - Направени од силен, издржлив, чувствувате тешки јаглероден челик материјал, BPA free.Торта тава поставете Истекување-Доказ тесни печат спречува неуредна spills.Nonstick обложување за лесна храна ослободување и расчистување.Совршен идеален за кукла, косата, quiche и повеќе, да се создаде убава два, три и четири слоеви колачи прилагоден за секоја прилика.

Избор на купувачот..