• Ново
Конечниот Нето текот на целиот Ден се Одржи Hairspray, Редовно се Одржи, Unscented 8 мл
zoom_in

Конечниот Нето текот на целиот Ден се Одржи Hairspray, Редовно се Одржи, Unscented 8 мл

DEN 607.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Подолго задржување формула.Познатиот Финалето Нето се одржи ќе се смета за трае и подолго!Се создаде било стил - Финалето Нето ќе се одржи на вашиот сон до последен бакнеж добра ноќ.Ти ги стил слика-совршен во текот на целиот ден.EHR Микро-Полимер Обврзници создава екстремни влажност отпор - има дури и во 90% влажност!Напредни природни задржете формула држи вашата коса чувство природни, препуштајќи својата убавина да блесне преку.Микро-Магла Пумпа ви дава брз-сушење, дури и покриеност без аеросоли вишокот - подобро за вашата коса, подобро за воздух!Произведено во САД.

Избор на купувачот..