• Ново
Робин Yount Милвоки.со Brewers,hof Jsa/грб Потпишан во 1992 година Beckett Списание - Autographed MLB Списанија
zoom_in

Робин Yount Милвоки.со Brewers,hof Jsa/грб Потпишан во 1992 година Beckett Списание - Autographed MLB Списанија

DEN 3935.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Списанија.РОБИН YOUNT МИЛВОКИ.СО BREWERS,HOF JSA/ГРБ ПОТПИШАН во 1992 година BECKETT СПИСАНИЕ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Робин Yount сувенири.Милвоки.со Brewers сувенири.

Избор на купувачот..