• Ново
Furhaven Ортопедски, Ладење Гел, и Мемориска Пена Пет Кревети за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки - Традиционална Куче Кревет Душек и Повеќе
zoom_in

Furhaven Ортопедски, Ладење Гел, и Мемориска Пена Пет Кревети за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки - Традиционална Куче Кревет

DEN 887.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ : На конвертибилен куче кревет е дизајниран со водоотпорен тело и отстранлив quilted горниот панел; тоа е совршено кревет за внатрешна и надворешна lounging.СПИЕЊЕ ПОВРШИНА : мека quilted панел се додава поместена удобност за зголемена snuggles; тоа исто така може да се zippered вклучено или исклучено, што cleanups бриз.ЛЕСНО НА ЗГЛОБОВИТЕ : мемориска пена, првите контури на вашето домашно милениче е слика за да им помогне на перница притисок поени, олеснување на болката во зглобовите и за подобрување на телото усогласување за да се олесни непријатност и да се поттикне мирен сон.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Смири Сина; Медиум, 30" x 20" x 3".ДОСТАПНИ ВАРИЈАНТИ : креветот доаѓа во Песок, Темно Мудрец, Смири Сина и Сива; тоа е, исто така, се достапни во Средни, Големи, Џамбо, и Џамбо Плус.ЛЕСНО НЕГА : отстранлив куче кревет капак и quilted горниот панел се и двете се прават лесно да се чисти за ваша погодност; за повеќе специфични за нега на инструкции, ве молиме обратете се до висат ознака и/или цвест етикета ако е применливо.КЛИЕНТИТЕ УВЕРУВАЊЕ : производот доаѓа со 90 ден ограничен опфат против материјал дефекти и, исто така може да се квалификуваат за нашите 60-ден Грижете се-Бесплатна Програма; ограничувања се применуваат : купува од неовластен 3-партиски препродавачи може да не бидат опфатени со Furhaven.НЕ е ПОГОДЕН за домашни миленици со прекумерна teething или деструктивни џвакање однесување.

Избор на купувачот..