• Ново
VXB Бренд Јапонија MJB-80-ERD 20мм до 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:42mm Спојка Должина: 114 Спојка Надворешниот Дијаметар:80
zoom_in

VXB Бренд Јапонија MJB-80-ERD 20мм до 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:42mm Спојка Должина: 114 Спојка

DEN 2088.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 20mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 42mm.Спојување Должина : 114. Спојување Надворешниот Дијаметар : 80. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-80-ERD 20мм до 42mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-80-ERD 20мм до 42mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 20mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 42mm Coupling Должина : 114 Coupling Надворешниот Дијаметар : 80 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)804511418337 M68 M614 NBK Јапонија MJB-80-ERD 20мм до 42mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-80-ERD-20mm-42mm.

Избор на купувачот..