• Ново
DANSHILONG-Спојување Спојка 4Pcs Флексибилни Слива Вратило Спојка за CNC Stepper Моторни Спојка D30L42 D30L35 (Внатрешен Дијаметар : D30L35 5X12)
zoom_in

DANSHILONG-Спојување Спојка 4Pcs Флексибилни Слива Вратило Спојка за CNC Stepper Моторни Спојка D30L42 D30L35 (Внатрешен Дијаметар

DEN 1294.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Должина : 42mm/35mm.Дијаметар : 30мм.Пакување содржина : 4pcs вратило спојка.Внатрешниот Кол. : 5/6/6.35/7/8/9/9.5/10/11/12/12.7/14/15mm.Материјал : Алуминиум.Должина : 42mm/35mm Diameter : 30mm Packing содржина : 4pcs вратило coupling Inner Кол. : 5/6/6.35/7/8/9/9.5/10/11/12/12.7/14/15mm Material : Алуминиум.

Избор на купувачот..