• Ново
Силиконски Восок Spatulas, Лесно Чистење Тврд Восок Стапови Ергономски се Справи со Шанса Апликатори Соодветна Големина за Тврд Восок Грејач за Восок Потоплите
zoom_in

Силиконски Восок Spatulas, Лесно Чистење Тврд Восок Стапови Ергономски се Справи со Шанса Апликатори Соодветна Големина за Тврд Восок

DEN 170.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Силиконски Отпорни на Топлина : Виси складирање, со бесење дупки, матирано и анти лизга текстура, виси дупка дизајн за лесно складирање.Обновливи : Силикони spatulas лесно може да кора восок од оваа шпатула, заштеда на време и енергија за чистење на шпатула.Соодветна Големина : Погоден за повеќето апликации, таа има долга рачка со површина, која не само што не е удобен за контрола и контрола, но исто така го спречува рацете од добивање валкани време шанса.Направени Од Силика Гел : Високо квалитетен материјал може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се топи, не се деформира, и нема горење пластични мирис.Ергономски Дизајн : Силикони е удобно и мека, должина е разумно, тоа е удобно да се користи, и тоа не е лесно да се биде fatigued, и ќе не боли вашите раце.Функција : 1. Соодветна Големина : Погоден за повеќето апликации, таа има долга рачка со површина, која не само што не е удобен за контрола и контрола, но исто така го спречува рацете од добивање валкани време шанса.2. Обновливи : Силикони spatulas лесно може да кора восок од оваа шпатула, заштеда на време и енергија за чистење на шпатула.3. Силиконски Отпорни на Топлина : Виси складирање, со бесење дупки, матирано и анти лизга текстура, виси дупка дизајн за лесно складирање.4. Направени Од Силика Гел : Високо квалитетен материјал може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се топи, не се деформира, и нема горење пластични мирис.5. Ергономски Дизајн : Силикони е удобно и мека, должина е разумно, тоа е удобно да се користи, и тоа не е лесно да се биде fatigued, и ќе не боли вашите раце.Спецификација : Предмет Тип : Восок Spatulas Material : Silicone Color : Црвен Пакет Листа : 1 x Восок Spatulas .

Item Type:
Wax Spatulas
Material:
Silicone
Color:
Red
Package List:
1 x Wax Spatulas  :

Избор на купувачот..