• Ново
Спајс Сад Кутија Багажник, Ѕид-Монтирани Ротирачки Не Дупчење Транспарентен Леќата Фиока Кутија со Капак, Бела, Големина: 4 Мрежи
zoom_in

Спајс Сад Кутија Багажник, Ѕид-Монтирани Ротирачки Не Дупчење Транспарентен Леќата Фиока Кутија со Капак, Бела, Големина: 4 Мрежи

DEN 607.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

No-марк ѕид виси дизајн, нема потреба да се стиска, инсталирајте слободно, мулти-слој класификација condiment. Материјал : ABS+ цевка од нерѓосувачки челик. Боја : бела. Size : четири ребра 12.7x6.7x31cm. Што може да се ротира 360 степени, ставете дизајн, лесно да се инсталира. ✨✨✨Ние нудиме на нашите клиенти со пријателски и ефикасни услуги на клиентите.Нашиот тим се среќни да ви помогнат во донесувањето на вистинската производ одлуки и да одговори на сите прашања може да имате во врска со вашата нарачка.Ние секогаш се добредојдени на вашите прашања и повратни информации! ✨✨✨1. Не-марк ѕид виси дизајн, нема потреба да се стиска, инсталирајте слободно, мулти-слој класификација condiment.2. Материјал : ABS+ нерѓосувачки челик tube3. Боја : бела, сива, beige4. Големина : две ребра 12.7x6.7x18cm, три ребра 12.7x6.7x24.5cm, четири ребра 12.7x6.7x31cm5. Тоа може да се ротира 360 степени, ставете дизајн, лесно да се инсталира.

Избор на купувачот..