• Ново
KKMUYBVDG Домаќинство Леќата Шише, Керамички Леќата Кутија Кујна Леќата MSG Сол Шеќер Лименки Домаќинство Леќата Резервоарот Комбинација Зачин кутија/зачин багажник
zoom_in

KKMUYBVDG Домаќинство Леќата Шише, Керамички Леќата Кутија Кујна Леќата MSG Сол Шеќер Лименки Домаќинство Леќата Резервоарот Комбинација

DEN 5592.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Зачин тегла светлина луксузни метал edge : Зелена класичен судир средба плима злато гроздобер и модерна еден фати вашето срце. ★Underglaze боја технологија : светлината текстура стаклен.Влажна чувствуваат, нежни и убави и лесно да се чисти. ★Ретро длабоко зелена : длабоко темно зелена ретро.Домаќинска, но достоинствена и нежни романтични слики се допаѓа елегантна и шармантна. ★Дното на лизга : за лизга размислувања, не стаклен дното, не влијае на изгледот и употреба. ★Стил : светло луксуз. 2022 најновите кујнски складирање кутија, кујна зачин шише, кујна зачин решетката.Постојат разни форми од ѕид-монтирани на вертикалните.Многу погодно за нашите животи.На зачини во кујната може да се организира на правилен и соодветен начин, која им помага да се реши на леќата проблем.Проблемот на хаосот е дека додека заштеда на простор, кујна изгледа чисто и уредно.Оваа е-мора да има производ за сите нашите семејства.

Избор на купувачот..