• Ново
Ambergron Зачин Рек Организатор, 2 Ниво Зачин за Складирање на Countertop, Кабинет, Кујна, Бела
zoom_in

Ambergron Зачин Рек Организатор, 2 Ниво Зачин за Складирање на Countertop, Кабинет, Кујна, Бела

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Простор за Заштеда на енергија Организатор】 : 2-Ниво рек ви овозможува чување на повеќе зачин тегли во мали се. 【Здрав Рек】 Направени со цврст метал, ова решетката е супер здрав.Анти-се лизга на дното прави тоа одговараат за countertop складирање. 【Разноврсна Складирање】 Покрај складирање на спајс тегли, ова решетката може да се користи во бања, кабинет, и повеќе. 【Непотребно е да се Соберат】 Овој зачин решетката е пред насобраните. 【ГОЛЕМИНА】 САМО 11,6"L*5.1"D*8.7"Х. Verstile 2 ниво за складирање решетката за зачин, купатило, кујна, кабинет организација.

Избор на купувачот..