• Ново
Heitune 350pcs М4 Рамна Глава Цврст Алуминиум Заковки Асортиман Комплет Должина 4/6/8/10/12/16/20mm
zoom_in

Heitune 350pcs М4 Рамна Глава Цврст Алуминиум Заковки Асортиман Комплет Должина 4/6/8/10/12/16/20mm

DEN 1740.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Занитвам е направена од алуминиум со добра отпорност на корозија како и подолг животен век.Занитвам усвојува цврст структура со повисок степен на механичка сила.Рамна глава дизајн го прави инсталација површината едноставни и убави, не ќе нула раце.Цврста и сигурна фиксација, не е лесно да падне.Сите навртки се избрани и спакувана во пластична кутија во согласност со нивните големини, одржување на организирани, чисти и лесно да се најде.Занитвам е направена од алуминиум со добра отпорност на корозија како и подолг животен век.Рамна глава дизајн го прави инсталација површината едноставни и убави, не ќе нула раце.Занитвам усвојува цврст структура со повисок степен на механичка сила.Цврста и сигурна фиксација, не е лесно да падне.Сите навртки се избрани и спакувана во пластична кутија во согласност со нивните големини, одржување на организирани, чисти и лесно да се најде.

Material:
Aluminum
Quantity:
350pcs
Package Size:
17.5*10*2cm / 6.9*3.9*0.8in
Package Weight:
253g (approx.)
Package List:
M4*4mm 50pcs :
M4*6mm 50pcs :
M4*8mm 50pcs :
M4*10mm 50pcs :
M4*12mm 50pcs :
M4*16mm 50pcs :
M4*20mm 50pcs :

Избор на купувачот..