• Ново
MSS Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 Volts DC Пулсот (10%) Должност, 1.88(48 mm) КОЛ X 1.04(26 mm) L - произведено во САД
zoom_in

MSS Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 Volts DC Пулсот (10%) Должност, 1.88(48 mm) КОЛ X 1.04(26 mm)

DEN 6472.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ротари Електромагнетниот, Контра-стрелките на часовникот, 24.0 VDC Пулсот (10%) Должност, 1.88"(48 mm) КОЛ X 1.04"(26 mm) Л Монтирање : Двете завртки 8-32 (или M4 X 0.7) на задната плоча.Внатрешна Отпорност = 7.5 Ohms Вградени во Вратите Пролет Минимум Топлина Мијалник : Еквивалент на 6.0" x 6.0" x 0.125" (152 mm x 152 mm x 3.2 mm) Алуминиумска Плоча Почнувајќи Бруто вртежен момент : 36.0 Оз-Во (2592 гр-cm) Пролет вртежен момент : 3.0 Оз-Во (216 гр-cm) Почнувајќи Нето вртежен момент : 33.0 Оз-Во (2376 гр-cm) Вкупно Ротациона Удар : 40º.

Избор на купувачот..