• Ново
Чејс Елиот НАСКАР #9 Гравирани Плоштадот Shot Чаша
zoom_in

Чејс Елиот НАСКАР 9 Гравирани Плоштадот Shot Чаша

DEN 119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Плоштад shot чаша има 2 мл.Текстот е ласерски гравирани во стакло, обезбедување дизајн никогаш не згаснува!.Го прави совршен подарок или колекторот е објект!.Карактеристики Потера Елиот.Уживајте во вашиот омилен пијалок во стил со нашите снимен очила.Тие се одржи на 2 ozs и функција дебели квадратна основа.Ласерски гравирани.

Избор на купувачот..