• Ново
Смешни Тетоважа Уметник Shotglass, Е Дека Тетоважа Уметник ? Кучка јас Би можело да Биде, Присутни 1.5 oz Shot Чаша за Еспресо Алкохол
zoom_in

Смешни Тетоважа Уметник Shotglass, Е Дека Тетоважа Уметник ? Кучка јас Би можело да Биде, Присутни 1.5 oz Shot Чаша за Еспресо Алкохол

DEN 238.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тетоважа Уметник shot чаша слики за изгледот на збунетост меша со возбудата што ќе се отвори на подарок и да се најде shot чаша насмеани право назад во нив; неверојатно, нели?.Тетоважа Уметник Подароци : Нивната уникатност како што е реткост кога станува збор за подароци прави многу ценет од страна на своите корисници; тие се внимателен подароци.Висок Квалитет : Тоа е 1.5 oz керамика, што значи дека тие нема да имаат проблеми во машина за миење на садови и микробранова печка.На отпечатоци не исчезнат или.Димензии : 2.4 2.4 x x 2.0 (h x w x d) инчен / 6.2 (circ.) 1.5 унца шут стакло.Боја : Бела надвор со црна внатре.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА секоја страна, најдобар пријател, татко, мајка, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, момче или девојка.Го прави голем дар за сите прилики како Божиќ, Денот на Вљубените, Татковци Ден или Мајки Ден, Роденден или Годишнина.Подарок овие Тетоважа Уметник shot чаша за никого, и сте сигурни да се види на сонцето некои жив во нивните очи.Тоа покажува примачот дека тој/таа е мисла на како посебни.Тие се исто така убави како дипломирањето подароци.Се сеќавам мислите дека оваа личност е посебна, вие не би сакал да ги дадам само секој шут стакло, Тетоважа Уметник шут стакло е дека квалитетот на шут стакло.Ние се залагаме за квалитет цело време.Нашиот Шут очила се направени од 1,5 мл, што ги прави пријателски во микробранова печка и во машина за миење садови.Тие, исто така, доаѓаат со 30-дневниот гаранција за парите назад.Имаме ви се опфатени.Сега можете да престанат да бараат за најдобар подарок за вашиот сопруг или најдобар подарок за вашиот дечко бидејќи овие снимен очила се совршен период за подароци; не е фали.На отпечатоци не згаснат, па за вашата љубов и грижа не било.Ние разбираме дека некои од вас сакаат овие подароци во различни дизајни, па ние постојано ажурирање на нашите дизајни за да им служи на вашиот дизајн избори и да ви помогне со незаборавни подарок.Не се размислува за тоа, само го прават тоа!.

Избор на купувачот..