• Ново
Валкани 30 - Триесет Триесет Роденденска Прослава Adulting - 1.5 oz Шут Стакло (1)
zoom_in

Валкани 30 - Триесет Триесет Роденденска Прослава Adulting - 1.5 oz Шут Стакло (1)

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДИЗАЈНИРАН ЗА ЗАДОВОЛСТВО - Празнење целосно снимен без тоа одлевање.Нашите ВАЛКАНИ 30 одржува од 1,5 мл течност, заштитени од дебело стакло.ЦРНА Е ПОДОБРО - се Чини дека ако имате shot чаша со пишување на тоа треба да биде во можност да го прочитате тоа дури и ако не е јасно алкохол внатре.Очила со гравирани букви се речиси невозможно да се чита без потемна дух внатре.СОВРШЕН ПОДАРОК - Чувство Флертувачки?Shootin Валкани?Прослават Вртење Триесет!.РАЗНОВРСНА & ДОЛГОТРАЈНИ - Трајни долготрајни мастило и 100% машина за миење садови безбедно.

Избор на купувачот..