• Ново
Elanze Дизајни Розова Продавница Помине Поли Карактер 45MM Мини Вода Свет Декорација
zoom_in

Elanze Дизајни Розова Продавница Помине Поли Карактер 45MM Мини Вода Свет Декорација

DEN 166.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сложена детали и изработка, вода свет е дизајниран за да додадете контакт на whimsey и забава во вашиот дом акценти.Малата и слатка вода на земјината топка на сјајни црни пиедестал база.Прави голема партија корист за роденден или girly прослава.Figurine внатре вода свет опишува розова козметички лак шише што е забавно, girly карактер.Прекрасна во дизајнот и мерки околу 3 инчи во висина и 2,5 инчи во дијаметар.Голема големина за поставување на маса на врвот или прикажување во полица аранжман.Внимателно спакуван во опремени кутија за лесно kinki и складирање.Внимателно спакуван во опремени кутија за лесно kinki и складирање.Elanze Дизајни е посветен на пополнување на јазот во giftware и дома décor индустрија со производи направена околу омилени детството спомени.Тоа е Elanze Дизајни се надевам дека сите од нашите уникатни производи донесе инспирација и поттик во вашите домови.Прави голема партија корист за роденден или girly прослава.Внимателно спакуван во опремени кутија за лесно kinki и складирање.

Избор на купувачот..