• Ново
Хјустон, Тексас Пластични Вода Снежна Топка Слика Рамка
zoom_in

Хјустон, Тексас Пластични Вода Снежна Топка Слика Рамка

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3.4 Инчи Висок x 3.5 Инчи Дијаметар.Акрилна Пластика.Вметнете Големина Од 2,5 Инчи Висок x 2.7 Инчи Широка.Содржи Снег Снегулки и Пенливи Сребро Срца.Best Pysanky Автентични Производ.Хјустон Пластични Вода снежна топка Слика Рамка 3.4 Инчи Висок x 3.5 Инчи во Дијаметар 8.64 цм Висина x 8,89 см Дијаметар Вметнете Големина Од 2,5 Инчи Висок x 2.7 Инчи Широка Вметнете Големина 6.35 цм Висина x 6.86 см Широк Акрилна Пластика Свет и База Вметнете 2 Различни Слики Содржи Снег Снегулки и Пенливи Сребро Срца Заградени ве Молиме да се повлече од бела боја дното капакот за замена на сликата.

Избор на купувачот..