• Ново
Димензии 'Чистота, Сила, Вистината' Смета Крстот Бод за Полнење, 14 Смета Беж Aida, 10 x 12
zoom_in

Димензии 'Чистота, Сила, Вистината' Смета Крстот Бод за Полнење, 14 Смета Беж Aida, 10 x 12

DEN 419.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Азија инспириран смета крстот бод комплет вклучува 14 смета беж Aida, presorted памук конец, игла, и лесно да се следат инструкциите.Завршен Чистота, Сила, Вистината смета крстот бод шема мерки 10" x 12".Оваа Азија инспириран смета крстот бод моделот се одликува со празна сцена да ги инспирира чистота, сила и вистина.Полн со богати бои и сложена детали, овој смирувачки крстот бод моделот е сигурно да се забавуваат и да се наградува предизвик за секој needlecrafter!.Рамка и висат вашиот завршен крстот бод проект за мирна парче на DIY ѕид уметност!.Бод мирна парче на DIY ѕид уметност со Димензии Чистота, Сила, Вистината Смета Крстот Бод за Полнење!Оваа Азија инспириран смета крстот бод моделот се одликува со празна сцена да ги инспирира чистота, сила, и вистината, и користи богати бои и сложена детали за убава завршница.Вклучува 14 смета беж Aida, presorted памук конец, игла, и лесно да се следат инструкциите.Завршен крстот бод шема мерки 10" x 12".

Избор на купувачот..