• Ново
top4cus 40mm Случај Компатибилен со Apple Види, 40mm Брана Изградена-во Калено Стакло Екран Заштитник, Заштитник PC Покритие за iWatch Серија 7 SE 6 5 4 3 2 1 Жени Мажи (40mm, Црна + Златен ?
zoom_in

top4cus 40mm Случај Компатибилен со Apple Види, 40mm Брана Изградена-во Калено Стакло Екран Заштитник, Заштитник PC Покритие за iWatch

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.【Компатибилност】 : Строго ги следат 40mm Apple види функција. 40mm случај компатибилен со Apple Види Серија 4/5/6/SE во 40мм.Случај Само, Apple се види и да се види бендот не се вклучени.【ИЗВЕСТУВАЊЕ】 : Пред инсталацијата, ве молиме да се откине вашата оригинална екран заштитник.Инаку superposition на две заштитници ќе влијае на ДОПИРАЊЕ на екранот. 2.【Раскошен Изглед】 : Роза злато/сребрена/злато работ додадете сјај и пристоен смисла на овој види капак.Погоден за бизнис и формални прилики, како и за секојдневна облека, со други алишта.Избор на боја колокација носи нов изглед.Состанок на Индивидуални барања. 3.【Прилагодено Дизајн】 : Армирано стакло филм, трајни КОМПЈУТЕР материјал опфаќа iwatch екранот и куќиштето совршено, обезбедување види со нула-доказ, капка-доказ и судир-доказ функции.Тенок HD јасно калено стакло екран заштитник, зачувување на оригиналната чувствителност на допир.PC материјал е солидна, но немојте да се грижите, мазна површина која била третирана нема да боли вас и Apple се види. 4.【Лесен за Инсталација и Демонтажа】 : Брзо и лесно.Розата злато/сребрена/злато rim, исто така, нагласува клучните позиции за лесна идентификација и појавување на watch копчиња.Прецизно сечење, директна полнење, рака замена, нема потреба да се отстрани види капак. 5.【Внимателен Услуга】 : 12 месеци гаранција со целосна наплата или бесплатна замена на неисправни објект.Ако имате дополнителни по-продажбата на прашања, само контактирајте top4cus.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Гаранција вашите права.

Избор на купувачот..