• Ново
adepoy 3 Pack Случај за Apple Види 42mm Серија 3/2/1 со Екран Заштитник, Bling Дијамант Заштитни Случај Целосна Покриеност Нула-спротивстави Браник Покритие за iWatch Жените Девојка
zoom_in

adepoy 3 Pack Случај за Apple Види 42mm Серија 3/2/1 со Екран Заштитник, Bling Дијамант Заштитни Случај Целосна Покриеност Нула-спротивстави

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поставен Дијамант Дизајн : искра кристал rhinestones се инкрустирани на целиот случај, кристално не ќе падне лесно, блеснаа во светлина, го прави вашиот Apple види стилски и шармантен!.Сите Околу Заштита : трајни тешко PC брана изградена-во ултра-тенок јасно калено стакло екран заштитник целосно ги покрива apple се види на екранот и свиткани рабови.И тоа е многу лесно да се snap-без отстранување на apple види бенд.Компатибилни Модели : apple се види случај 38mm одговара за i Watch серија 38mm 3/2/1, apple се види заштитни случај 40mm за apple види 40mm серија 6/5/4/SE,apple се види екран заштитник 42mm одговара за apple види серија 42mm 3/2/1,apple се види заштитна маска 44mm компатибилен со apple види серија 44mm серија 6/5/4/SE, ве молиме изберете соодветна моделот на стилски вашиот apple се види.Чувствителни На Допир .Apple се Види Случај Покрие 40mm компатибилен со Apple Види 40mm Серија 6/5/4 SE;.i Watch браник случај 42mm компатибилен со Apple Види 42mm Серија 3/2/1;.Apple се види заштитни случај 44mm компатибилен со Apple Види 44mm Серија 6/5/4 SE.Топло Совети : . 1.Apple се види заштитни случај не е водоотпорен, ве молиме да го исклучите кога ќе туш,пливање или спортски активности.Ако го заборавите го симнат, влага може да биде заробена помеѓу производот и се види на екранот.Ве молиме да ги избрише со стакло текстил. 2. Ве молиме изберете соодветна големина, и според правото инсталација начин да се инсталира apple види случај.

Избор на купувачот..