• Ново
NICKSTON Врежана Браун со Портокал Вистинска Кожа Бенд Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 45mm Случај Големина Smartwatch Рака со Игли и Алатка PT22 (5. Роуз Златна Боја Тока)
zoom_in

NICKSTON Врежана Браун со Портокал Вистинска Кожа Бенд Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 45mm Случај Големина Smartwatch Рака со

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ќе добијат 1 (една) Висок Квалитет Врежана Кожа Види Бенд (2x Иглички 1x Тока и 1x Алатка да се вклучи).Лесно да се Закачите со Вклучени Иглички и Алатка.Одберете Тока Боја Дизајн од Варијации паѓачкото Мени.Овие бендови се вклопуваат зглоб големини од 6" до 8,5" - (од 150mm до 216mm).Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 45mm Случај Големина .Smartwatch Не е Вклучен !.Опис на производот : Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 45mm Случај Големина Smartwatch Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 5.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.14" - 80mm / Тока 0.78" - 20mm / Бендот Дебелина 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена.Дизајн и бои се избрани за да ви обезбеди удобност, самодоверба и класа.За сликарството на овој премиум кожа, природна боја беше се користи од овошје и зеленчук со карактеристична пријатна тон, што создава мир за вас или луѓето околу вас.Ние веруваме и се сигурни дека се создадени со љубов, волја и трпение е позитивен извор на енергија.Кои трошоци и recharges нас постојано со добра позитивна енергија.Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.Ние препорачуваме месечна примена на кожа средството за смекнување на косата да се задржи вашата кожа заштитена и moisturized.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!Smartwatch НЕ е Вклучен !!.

Избор на купувачот..