• Ново
Тенка Црвена Линија Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm за Жени Мажи Силикони Личност Шема Печатени Бенд Рака за IWatch Бенд SE Series7/6/5/4/3/2/1
zoom_in

Тенка Црвена Линија Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm за Жени Мажи Силикони Личност Шема Печатени Бенд Рака за

DEN 287.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❀【Висок квалитет на меки силиконски материјал】 : Нашата замена рака е направен од високо-квалитет еластомер да се спречи иритација на кожата; персонализираната шема рака е лесен, издржливи, флексибилни, прашина-доказ, пот-доказ, дамка-доказ, без мирис, не-исчезнува, и одговара на кожата.Удобно. ❀【Компатибилни Модели】 : личноста шема бендови компатибилен со Apple види бенд 38mm/ 40mm/42mm/44mm; Apple види Серија 7 Серија 6 Серија 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 Серија SE. 38mm / 40mm за 5.6"-7.1" (140-180mm) зглоб, 42mm / 44mm за 6.2"-8.3"(160-210mm) зглоб, замена бенд одговара на различни зглоб големина.Ве молиме мерка вашиот зглоб или да бараме од нашата служба за корисници пред да се цел на овој бенд.Answer : ___________________________ Note : Само спорт бенд, Не smartwatch вклучени. ❀【ПРЕМИУМ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ】 : личноста бендови дише, водоотпорен, лесни, флексибилни и удобно замена бенд.Метални делови направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик, ви донесе најдобри носи искуство. ❀【Совршен Подарок】 : Шарени бенд ви овозможува да го персонализирате вашиот apple се види и одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, и се облекуваат вашиот apple се види за да го прикажете вашиот уникатен вкус.Тоа е Совршен Подарок за Божиќ, Нова Година Ден, Жените Ден, Денот на Таткото, на Мајката Ден,Денот на Вљубените и роденден како изненадување за вашите родители, љубители, пријатели и деца. ❀【ПОГОДНА ПРИЛИКА】 : Изберете омилен шарени wristband за различни повод и расположение, како да има датум, бизнис, состанок, затворен отворено активност, трчање, пливање, вежбање, возење.Различен модел бендови одговара на вашата облека.Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Функција : Супериорен меки силиконски замена на Apple Види бенд е дизајниран за Apple се Види СЕБЕ и Серија 1 Серија 2 Серија 3 Серија 4 Серија 5 Серија 6 Серија 7. Овој флексибилен силикони рака има мека, удобно површина која нема да биде уништен од влага, дури и кога се користи од страна на повеќето активни Apple корисници.Карактеристики стрела дизајн и спротивставени нијанси.Pin и навивам затворање ви овозможува лесно да ја определите должината на бендот да се вклопи во вашиот зглоб колку што е потребно.Функција : 38mm/40mm/41mm : погоден за 5.1 во-7.1 во wrist42mm/44mm/45mm : погоден за 5.9 во-7.9 во wrist Porous дупки на apple види бенд ќе ви овозможи лесно да се прилагоди на големината според вашите барања.Микс од бои за да го прикажете вашиот уникатен стил.Опремен со едноставни, здрав, но елегантен дизајн, супер-меки силиконски apple види бенд ви нуди удобно носење feelingcompatible со Apple Види SE, Серија 7,Серија 6, Серија 5, 4, 3, 2 и 1 , лесно да се разменуваат на бендови.Добро работат со Apple Watch (38mm/40mm/41mm, 42mm/44mm/45mm)Високо-квалитетни Материјали : Супериорен меки силиконски, мазна површина, спортски изглед, комфорни и издржливи.Лесен за Инсталација : Опремени 2 гкл на двете страни може да биде заклучен токму на Apple Види Бенд интерфејс.Едноставен за инсталација и расклопување со едно копче.Топло Забелешка : ве Молиме почекајте неколку секунди откако ќе се инсталира apple види бенд за да се види, и да се обезбеди дека нема да се движат напред или назад по успешна инсталација.По Продажба на Услуги на Клиентите : сите предлози и прашања со нашите епл види бенд , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обезбеди задоволително решение во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..