• Ново
SSMDYLYM Американски Ретро Складирање Фах Чај Фах Овошје Фах Дневна Соба Кафе на Маса Декорација Домаќинство Складирање Нишалото Украси
zoom_in

SSMDYLYM Американски Ретро Складирање Фах Чај Фах Овошје Фах Дневна Соба Кафе на Маса Декорација Домаќинство Складирање Нишалото

DEN 4854.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Смола.Стил : Американски.Убави и стилски, уникатен.Исклучителна стил, полн со шарм.Боја класификација : паун сина.Материјал : Resin Style : American Beautiful и стилски, unique Exquisite стил, полн со charm Color класификација : паун blue Package се Вклучени : 1* Бонбони Tray Notes : 1. Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..