• Ново
Сет од Четири гнездење чаши рачно изработени керамички чаши Уникатен органски облик чаши машина за миење Садови безбедно
zoom_in

Сет од Четири гнездење чаши рачно изработени керамички чаши Уникатен органски облик чаши машина за миење Садови безбедно

DEN 4248.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изберете четири чаши во иста боја, или да се меша и одговараат на вашиот likings.Уникатни рачно изработени чинии, рачно изработени со љубов.Издржливи керамика, која ќе трае, можеби и цел живот.Еден Тестенини сад 8.3"/21cm Една Супена сад 6.3"/16cm Еден Десерт сад 5.5"/14cm и еден Предјадења сад 4.3"/11cm Четири корисна големини за различни прилики! ♥ Сите парчиња се 100% машина за миење садови, печка (греење, само), и микробранова безбедно. ♥ Сите мои производи се пукаше на висока температура (1215c/2221 F), за дополнителна сила и издржливост. ♥ Ве молиме овозможи за мали разлики во големини и форми меѓу предметите како што се на сите сопствени рачно изработени, секој од нив е уникатен.На глазура бои, исто така може да се разликува малку, дури и во истата серија. ♥ Сите предмети се многу добро спакувани во балон заврши и индивидуални кутии, внатре поголем кутија, за да пристигнат безбедно за вас. ♥ Ве молам контактирајте ме, за понатамошни информации, или ако имате било какви прашања, јас сум секогаш среќни да помогнеме!.

Избор на купувачот..