• Ново
Oculus Потрагата 2 Глава Рака,Потрагата 2 Ореол околу Рака и Силиконски Лицето Маска Сет,Прилагодливи Замена за Елитата Рака,Засилена Поддршка и Утеха во VR Игри,да се Н?
zoom_in

Oculus Потрагата 2 Глава Рака,Потрагата 2 Ореол околу Рака и Силиконски Лицето Маска Сет,Прилагодливи Замена за Елитата Рака,Засилена

DEN 1031.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи Дизајн : Со 180° прилагодливи конектор, само нежно флип до Потрагата 2 и можете да ја проверите вашата околина без проблеми на расклатување на knob да ги тргнеме на главата на рака.Исто така, овој дизајн е многу погодно за вас да се стави на или полетување главата на рака.Силиконски VR Лицето Маска : Силикони Interfacial Заштитна Маска За Oculus Потрагата 2 VR Игри Слушалки Анти-пот Анти-Шминка Спречи Светлина Истекување Перат,добра на лицето силиконска маска замена овозможи да уживаат во добра поле на гледање.Зголемена Удобност : Направен од високо-квалитетна ABS пластика, тешки и трајни.Главата задниот поклопец е направен од висок квалитет на пена, која е мека и удобна, ефикасно го намалуваат и биланс на гравитацијата притисок, овозможувајќи ви да биде повеќе нурнати во VR светот.Во голема мера продолжување на времето на играње на играта.Целосна Покриеност : Тоа може совршено да се покријат главата, заштита на вашата задниот дел од главата, и да ви даде чувство на сигурност.Засилена поддршка и рамнотежа.Уникатен Дизајн : прави за Oculus Потрагата 2 VR слушалки,ова ергономски дизајн Елита главата рака совршено се решава проблемот на крцкањето на лицето.Исто така, тоа е посилно и не ќе се скрши лесно.По-Продажбата на Услугата : Доколку Имате било какви Прашања во врска со производот, ве молиме да се поврзете на нашиот 24-часовна услуга, и ние ќе ви послужи wholeheartedly .

Избор на купувачот..