• Ново
Oculus Потрагата 2 vr Складирање Торба (Црна)
zoom_in

Oculus Потрагата 2 vr Складирање Торба (Црна)

DEN 1116.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Складирање торба специјално дизајниран за Потрагата 2 Напредни Мулти-во-Едно VR Слушалки (не вклучувајќи го уредот). 2. Хард школка е направен од висок квалитет на ЕВА, и ентериерот е направен од ЕВА внатрешната подлога материјал, кој обезбедува сеопфатна заштита од гребење, влијание, изложеноста на сонце и сензација. 3. На сунѓерот мувла помага да се осигура безбедноста на Потрагата 2, и на внатрешната меморија торба делува како простор за складирање за gadgets, како што се моќ канапи, па можете да го носат лесно. 4. Потрагата 2 за домување е двојна патент дизајн ви овозможува лесно да се користи VR слушалки и додатоци. 5. Удобно ракување и широк рамо, рака дизајн, лесно да се носат опрема.

Избор на купувачот..