• Ново
CRODOER Случај Компатибилен со Apple AirTag 2021 - Преносни Заштитник Меки Силиконски Носителот на Кожата Случај Покрие со Keychain Компатибилен со AirTags Пронаоѓач Копче Прстен До?
zoom_in

CRODOER Случај Компатибилен со Apple AirTag 2021 - Преносни Заштитник Меки Силиконски Носителот на Кожата Случај Покрие со Keychain

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : ова Силикони Случај Само одговара за Air Tag 2021 ослободување. (Забелешка : Air Tag не е вклучен).Лесен за инсталација : дупка дизајн на двете страни на силиконски школка е многу погодна да сигнал на пренос и инсталација.Стави вашиот уред во силиконски случај.Издржлив Материјал : Направен од одделение силиконска гума, меки и удобни, отпорно на гребење.Преносливост : Ова заштитник случај со keychain лесно да се додадат на вашата торба, паричникот или појас јамка.Она што Ќе Добиете: 2 Пакет Заштитни Случај за Airtags со 2 Пакет Keychain.Боја : Црна, Црвена Боја.

Избор на купувачот..