• Ново
Ултра Про Hatsune Miku: Лето Полно Работно Приказ На Палубата Кутија
zoom_in

Ултра Про Hatsune Miku: Лето Полно Работно Приказ На Палубата Кутија

DEN 2095.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Има 82 картички во палубата заштитници на ракавите.Киселина слободни, издржлив материјал Полипропилен.Целосна размавта капак.Дек заштитници и картички не се вклучени.Топ вчитување на палубата кутија.Ова врвот вчитување на Палубата Кутија со целосна размавта капак има 82 картички во Палубата Заштитници на ракавите.Киселина слободни, издржлив материјал полипропилен.Карактеристики Hatsune Miku!Дек заштитници и картички не се вклучени.

Избор на купувачот..