• Ново
Меки Силиконски Случај Компатибилен со Apple Airtags 2021, Заштитна Анти-Нула Лесни Кожата Покрие со Клучните Прстен за AirTags Пронаоѓач Keychain Додаток (А)
zoom_in

Меки Силиконски Случај Компатибилен со Apple Airtags 2021, Заштитна Анти-Нула Лесни Кожата Покрие со Клучните Прстен за AirTags Пронаоѓач

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Компатибилност】Специјално дизајнирани за Новиот Apple Air Tags 2021. (Забелешка : Air Tag не е вклучена)На заштитна маска доаѓа со keychain, кој лесно прикачување на вашата торба, чанта или појас јамка, можете да носат вашата airtags насекаде, без губење на нив. 【Кожата-Пријателски Материјал】Направени од медицински степен на силиконска гума, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на клучни пронаоѓач од влијанието, се намали и гребнатини. 【Лесно да се Инсталира】изложени дупка дизајн на двете страни е многу погодна да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Само да се стави на вашата етикета во силиконски ракав. 【Брзо логистика】 : Производи може да биде доставен во рок од 12 до 20 дена.Ако не ја прими стоката во рок од 25 дена, може да се добие целосна наплата.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот или штета, ние ќе ја стоки за вас бесплатно или да ви даде целосна наплата. 【Занает】Само како исклучителен уметнички дела, секој агол и страна линија се внимателно дизајнирани, high-end технологија на производство, не е лесно да се оштети.Производот усвојува напредна технологија на производство, суровини се постојано обработени, и површината на производот е специјално третирани за да се направи тоа помеко, носат-отпорни, отпорни да падне, и на повеќе флексибилни, и работниот век на производот е значително проширено.

Избор на купувачот..