• Ново
Крајната Guard FlipNTray Мат Случај XenoSkin Игра Со Карти, Килибар, Една Големина
zoom_in

Крајната Guard FlipNTray Мат Случај XenoSkin Игра Со Карти, Килибар, Една Големина

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Иновативни Xeno Skin материјал се со анти-лизга текстура и висока класа микрофибер внатрешна обвивка.Еден отстранува садот за коцки и додатоци.Независен пристап до Плеј-Мат и се сечат лента.Супер цврсти двоен слој на кожата за максимална заштита.Димензии прибл. 402 x 77 x 69 мм што го прави случај одлично за стандардна големина игра-душеци (61 х 35 см).Супер висок квалитет на игра-мат, носење и чување со Xeno Skin покрие материјал, магнетни затворање и отстранлив додаток послужавник.Премиум начин да ги заштити вашите плеј-мат!.

Избор на купувачот..