• Ново
Случај Логика и СЛИЧНО-207 7-Инчен iPAD w/Ретината се Прикаже/Таблет Случај (Amaranth)
zoom_in

Случај Логика и СЛИЧНО-207 7-Инчен iPAD w/Ретината се Прикаже/Таблет Случај (Amaranth)

DEN 2085.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи моделирани ЕВА надворешноста штити 7" таблети.Bungee систем циклуси во текот таблета четирите агли, обезбедување на тоа место.Со таблет подјармат во, прилагодување на платформата за различни агли на гледање.Clamshell дизајн обезбедува елемент на приватност кога го читате романот или пребарувате на интернет.Zippered затворање овозможува сите околу заштита.

Избор на купувачот..