• Ново
Жените Секси Костим за капење Backless Високо-Половината Високо Сече Бикини Солидна Еластичност Удобен Сплит бански костуми perfect Спа Плажа Одмор Плус Големина
zoom_in

Жените Секси Костим за капење Backless Високо-Половината Високо Сече Бикини Солидна Еластичност Удобен Сплит бански костуми perfect

DEN 390.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

20" Хип : 76cm-80см/29.22" Жените Женски Сплит Секси Костим за капење со Висок Половината Плус Големина Костим за капење Објект спецификите Пол : Women Season : Summer Occasion : Дневна,базен ,Sea Material : Polyester Decoration : None Clothing Должина : Regular Pattern Тип : Solid Sleeve Стил : Regular Style : Секси,Casual Package вклучуваат : 1 Сет Бански Suit NOTE : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Користи слична облека да се споредат со size Size USBust Waist Hip S668cm-72cm/26.13" Големина : : М ❤ ❤НАС : 8 ❤ ❤Биста : 72cm-76cm/28.22" Големина : SUS : 6 Bust : 68cm-72cm/26.35" ❤ ❤Половината : 54cm-58cm/21.07" ❤ ❤Половината : 72cm-76cm/28.

Избор на купувачот..