• Ново
GAOYANG 5 Слика Комбинација Сликарство Декоративни Слика Рамка Комбинација Фото Ѕид на дневната Соба Студија Спалната соба Троседот Ѕид на Нови Производи ( Боја : Дрво
zoom_in

GAOYANG 5 Слика Комбинација Сликарство Декоративни Слика Рамка Комбинација Фото Ѕид на дневната Соба Студија Спалната соба Троседот

DEN 1831.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : гласачко место.Боја : Црна - Роуз, Природна Боја - Роуз, Кафена И Цвет Птица, Природна Боја - Цвет Птица.Количина : 5. Големина на : 1 4 K, 2 8 инчи, 2 10 инчи.Окупирана ѕид област : 118*60см.Секоја слика има прекрасни приказни и прекрасни спомени.Ѕидот колаж фото рамка кажува дека тие се движат работите со временска рамка кои ќе одеше рака под рака.Само со гледање на тоа тивко, ќе заборавите на стресот и да имаат добро расположение секој ден.Одличен избор за родендени и свадба подароци или екстра допир потребни за празниот ѕид.Лесен и брзо да го инсталирате самостојно, инсталација без траги не оштетување на ѕидот површина, силно имајќи capacity Including додатоци set Remarks : Обично ние брод во рок од 1-3 дена, а се испорача во рок од 9-20 дена.

Избор на купувачот..