• Ново
KH Љубител на Спортот Црна 16x8 Луизијана Државата Борба против Тигрите Обоени Логото Еден Колаж Фото Рамка
zoom_in

KH Љубител на Спортот Црна 16x8 Луизијана Државата Борба против Тигрите Обоени Логото Еден Колаж Фото Рамка

DEN 695.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мерки 16"x8".Има едно 5"x7" фото.Покажуваат вашиот тим гордост.Изработени од дрво.Одличен подарок за страствен љубител на спортот.KH Љубител на Спортот 16"x8" Луизијана Државата Борба против Тигрите Обоени Логото Црна Еден Колаж Фото Рамка.Добие во тимскиот дух со KH Љубител на Спортот.Покаже на тимски дух во вашиот дом со прикажување на овој објект со гордост.Овој совршен прилог на секој дом со своите искрени чувства и трендовски стил.И не заборавајте, спорт оркестарот не е само за подрумот повеќе.

Избор на купувачот..