• Ново
АНГЕЛА & ВИЛИЈАМ Жените е Дебела Кабел Поврзана Beanie Шапка со Мека Faux Крзно Пом Пом
zoom_in

АНГЕЛА & ВИЛИЈАМ Жените е Дебела Кабел Поврзана Beanie Шапка со Мека Faux Крзно Пом Пом

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Foldover стил beanie кои дебели, буци плетени конструкција за удобност и топлина.Целосна кадифен Faux Крзно поставата додава топлина и softnes.Изработени од 100% Мека Акрилик поврзана.Една големина одговара на повеќето големина (Мерење Прибл. 9"(W) x 11"(H) вклучуваат пом.(Поставување На Станот). 3" Големи pompom на врвот.Нашите Кабел Плетени Пом Пом Шапка е совршен начин да се заврши својата есен зима стил.Голем пом пом додава елемент на забава во оваа зима неопходност !Пар оваа прекрасна pompom beanie со било облека за да се создаде целокупната изгледа на пријатна шарм.Пакет до и изгледа симпатична со овој кабел поврзана beanie!!.

Избор на купувачот..