• Ново
EURKEA Мажите е Merino Волна Шамија, Beanie Шапка Подарок Кутија Сет
zoom_in

EURKEA Мажите е Merino Волна Шамија, Beanie Шапка Подарок Кутија Сет

DEN 1147.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Волна.Рака Мие Само.Супер Топло & Трајни.Висока прецизност текстил, мека, feathery лесен.Квалитет загарантирана, нула-доказ и нема боја исчезнат.Пакетот вклучува Beanie & Шамија, Долго 67" од 10¼", Рафинирани Големина на Човек.Рака Мие, Рака Суво, Суво Миење.Божиќ Подароци подготвени, 30-ден слободна размена и се враќа.

Избор на купувачот..