• Ново
Инките Модата Alpaca Волна & Акрилик Поврзана Beanie со Плетенки & Пом-Пом - Зима Toboggan Шапка - Унисекс/Возрасни/Teen
zoom_in

Инките Модата Alpaca Волна & Акрилик Поврзана Beanie со Плетенки & Пом-Пом - Зима Toboggan Шапка - Унисекс/Возрасни/Teen

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

55% Alpaca Волна, 45% Акрил.Машина За Миење.КЛАСИЧЕН СТИЛ - Оваа симпатична стил е една големина одговара на сите (Возрасни и Тинејџерите - Унисекс) со кабли, плетенки, уво клапи и на врвот на fiat, а пом пом детали – класичен!Добиете забава зимска шапка секој сака!.ВИ ДРЖИ ТОПЛО И СУВО - Овие чудесната Alpaca мода beanies се направени од издржлив Alpaca & s Alpaca модни парчиња се направени од издржлив Alpaca & Акрилик комбинација, која обезбедува сит-уште-удобно се вклопуваат – не само да се држи во топлина, всушност, имајќи топло.Alpaca е природно термички и дише, затоплување можете да совршенство и вентилација на вишокот топлина, така што не се премногу жешка.Тоа е про во одржување на грла (& остатокот од вас) toasty топло.Поврзана е 55% Alpaca & 45% Акрил.ЛЕСНО е ГРИЖА - Нашата симпатична beanies машина се перат на ладно и може да се собори сушени на воздух поставување, но за најдолг живот, ве молиме да ги споделите со нив се исуши.Alpaca, за разлика од волна или памук не апсорбира влага, а тоа лежи помеѓу влакна, предизвикува таа да исчезне & сува многу побрзо отколку други влакна.Поради својствата на alpaca, овие капи остане почиста и сладок мирис подолго, затоа потреба од помалку за чистење од други beanies.СТИЛ И ФУНКЦИЈА - мора да имаат ладното време зимски додаток, особено за скијање, сноубординг, создаваат или расчистување на.. само не одат надвор без оваа Beanie!.Се МЕША И НАТПРЕВАР СЕТОВИ - Изберете од 5 цврсти бои кои одговараат на сите наши Alpaca & Акрилик додатоци ( SKUS подолу) ви дава можност да се направи прекрасен сет со едноставно избирање на други парчиња - се меша и натпревар за вашите срца содржина.Не биде ладно!Изгледаат прекрасно и ќе остане топло со лидерот во термички топлина – Alpaca!Alpaca е природна волна, која има најдобрите термички својства за да се задржи топло без оглед на тоа каде живот потребно за вас.Овие капи се направени за да бидат меки и удобни, нудејќи супериорна топлина и заштита од елементи.Нашиот комерцијален мешавина на alpaca и акрил ќе ви даде удобно носење искуство и акрил компонента прави толку лесно да се чисти.Услови за оваа зима се обврзани да биде студен и се чувствуваат непријатно ако немате соодветна заштита.Тука е Она што го Прави Нашето Beanies ТОЛКУ Посебен : ✔ УДОБНО И ЧЕША СЛОБОДНО-Ние само го користите најдобрите квалитет Alpaca волна & Акрилик предиво кој е издржлив, термички, влага wicking, мека и возвишениот, водење на вашата глава пријатно топло во текот на целиот ден долго, без прегревање.✔ СОВРШЕН ЗА OUTDOORSGo напред, носат додека аикидо, скијање, дури и расчистување.✔ ПРИРОДНО ТЕРМИЧКИ & BRETHABLE - Alpaca се гради врз вашето тело температура имајќи потопол од merino волна, памук, и од далеку акрилик.Alpaca е wicking својства практично се елиминира влагата од кожата, имајќи во вашиот најдобар.Природно Hypoallergic тоа што има 0% овча волна, па така се безбедни за оние кои страдаат од алергии.✔ ДИЗАЈНИРАН ВО САД - Ние се фокусираат на проектирање на квалитетни производи кои ќе ви помогнат да го подобрите вашиот активен начин на живот со користење на минимален и еколошки пакување.✔ 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА - Ќе бидат поддржани од страна на нашата страна И s' лесно политика на враќање.Зошто да Не пробајте ги овие денес и искуство од прва рака разликата alpaca може да се направи, или да му даде еден како уникатен подарок, сигурни да се молам!Создаде свој уникатен сет од избор од овие слични производи : женски Alpaca Волна & Акрилик Капчиња Texting Ракавици /B07 JMLW51 KHand Поврзана Бесконечност Кружни Шамија /B07 HDH4 GNCAlpaca Волна & Акрилик Кабел Texting Ракавици - Fingerless Белезници /B076 MLPTVPOr пребарувате нашиот Каталог!.

Избор на купувачот..