• Ново
YKQJS-YQ Отворено Скриена Камера 2 парчиња PR-100 Трага Камера 12MP Диви Животни Детектор на Играта Камера HD Водоотпорен Следење на Инфрацрвена Топлина уреди со покажувач н
zoom_in

YKQJS-YQ Отворено Скриена Камера 2 парчиња PR-100 Трага Камера 12MP Диви Животни Детектор на Играта Камера HD Водоотпорен Следење

DEN 2200.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.Одлична ноќ визија опсег. ★Супер едноставен и лесен за користење : Опремени со најмногу детални инструкции, на новите школка дизајн го прави полесно за вас да се постави и користи. ★HD трага камери со ноќен приказ што може да се фати 1080 P full HD видео записи со јасен звук и 12 MP јасна слика, тоа трае шарени слики од денот и црна Опис : Производот Категорија : HD camera Image Сензор : 3 MP Колор CMOSPhoto резолуција : 12 MP 4032*3024 Video резолуција : FHD 1920*1080 P 25 FPSTrigger време : 1 SWork режим : 3 Фотографии+10-ТИ Video PIR агол : 110 degree Lens : широк 120 degree IR LED : 26pcs 940nm црна Светлини, 15 MPIR Растојание : 15 MMemory : Максимум 32 GB Micro SD(не се вклучуваат) USB Слот : 5pins USB 2.0 Напојување : 4 АА батерии или DC 5 VWaterproof : IP56 Stand-од страна на Time : 12 Months Stand-од страна на струјата : 0.01 m ASize : 135*90*55 MMWeight : 160g Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Пакување list2 * камера (батерија, не се вклучени).

Избор на купувачот..