• Ново
XKMT - Црна 3 во 1 Универзална Кајак Превозникот SUV Автомобил Покривот Рек J-Форма Fodable Полици Компатибилен Со Кану ВЕЧЕРАМ Кајаци [Види Fitment]
zoom_in

XKMT - Црна 3 во 1 Универзална Кајак Превозникот SUV Автомобил Покривот Рек J-Форма Fodable Полици Компатибилен Со Кану ВЕЧЕРАМ Кајаци

DEN 3022.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бренд : HTTMT. #Fordable Рек# 3 во 1 Како Универзална Кајак Превозникот Автомобил Покривот Рек J-Форма Fordable Полици за Кану. #Гума Педалата & Пена Заштитник# пена, баласт и гумена база покрие се направени од вистински гума и пена.Тие се Против Пролизгување, вода и сонце отпорни.Атрибути : Fordable Рек - 3 во 1 Како Универзална Кајак Превозникот Автомобил Покривот Рек J-Форма Fordable Полици за Canoe Rubber Педалата & Пена Заштитник-пена, баласт и гумена база покрие се направени од вистински гума и пена.Тие се Против Пролизгување, вода и сонце resistant Indented Цевки Дизајн-Swiveling 180 степен центар рака за лесни за складирање.Вовлечен цевки дизајн и силна, стабилна и пред-удирани со тупаници дупки се за совршен усогласување.Исклучителна Изработка-Баровите на оваа кајак превозникот се направени од 1,5 мм дебел челик tube250 Lbs Оценет Ratchet Pulleys Ремени - Носат Кајак 1 , 2 Кајаци и Кану .Максимална Заклучување тесни на вашиот кајак, Кану, 8 Ft долго, 250 Кг Тестирани, лесно и безбедно за вашиот транспорт.

Избор на купувачот..