• Ново
12PCS 16Inch Kabob Skewers Рамни Метални СКАРА Скара Skewers за Скара Долго Нерѓосувачки Челик Тешки Шиш Kebob Стапови, Широк Обновливи Бразилецот Skewers Kebab Вилушка Сет за Месо Ракчињ?
zoom_in

12PCS 16Inch Kabob Skewers Рамни Метални СКАРА Скара Skewers за Скара Долго Нерѓосувачки Челик Тешки Шиш Kebob Стапови, Широк Обновливи

DEN 119.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ШИРОК РАМЕН НОЖ, се СПРАВИ со КУКА, V ОБЛИК на ГЛАВАТА т добиете топло, и овозможува за полесно да виси.Децата треба да се користи со возрасни старателство, како на нерѓосувачки челик skewers се остри.Препорачуваме да се продавница скара стапови на ладно, суво и вентилирани место.Овие суштински скара Skewers се направена од нерѓосувачки челик со избалансиран, удобно дизајн со кој се промовира прецизни.Овој сет на професионален квалитет бразилецот Skewers веројатно може да изнесам everyones внатрешна скара господар.Уживаат во секој BBQ партија!.Скара Skewers Карактеристики : . 1. Издржливи нерѓосувачки челик изградба и лесно да се чисти. 2. Доволно долго должина,лесно да се носат,да ги задржи вашите раце подалеку од извор на топлина. 3. Еднократно,Подобро од дрво и бамбус стапчиња. 4. Станот широк дизајн, чува храна од лизгање или се врти. 5. Погоден за шиш kabob, ракчиња, пилешко, овошје, зеленчук, месо, говедско месо и повеќе. 6. Својот идеален подарок за сите кои сакаат да прават СКАРА.Ако се одлучите за еднократна употреба бамбус skewers или дрвени skewers, вие може да го добиете проблеми од подолу прашања : Натопете за 30 минути пред готвење во секое време; Бамбус skewers се испукани кога skewing храна; Состојки се задржи се врти кога флип текот на skewers; Дрвени рачки изгори; Skewers се премногу краток.Сега, сите што треба е само збир на BISKEE нерѓосувачки челик скара skewers за решавање на сите овие прашања.На торбичка прави вршење на skewers бриз.Тоа е добро за складирање, и во затворени простории како и на отворено.Овој пренослив сет на skewers може да се преземат за кампување, tailgating и други отворено собири да ги скара kebabs, риба, месо и зеленчук.Овие skewers донесе до вас бразилецот искуство youve секогаш сакав.Непречено, полиран рабовите нека ти стави на многу на месо и зеленчук, без да се расправаме.Се надеваме дека ќе имаат многу време бразилецот со BISKEE.Нега и Употреба. 1. Масло од не ' рѓосувачки челик skewers површината пред пирсинг на месо kabobs да се направи тоа повеќе не-стап;. 2. На skewers имаат остар раб.Тоа не е соодветно за деца без возрасни надзор;. 3. Решетката и skewers ќе добиете топло – да се carefull при ракување;. 4. Лесно чистење.Сува темелно по секоја употреба.

Избор на купувачот..