• Ново
BearMoo Kabob Skewers V-Форма Метал СКАРА Скара Skewer 17 Долго Нерѓосувачки Челик Шиш Kebob Стапови Широк Обновливи Бразилецот Skewers Сет за Месо Ракчиња Пилешко со Зеленчук (Сет на 10
zoom_in

BearMoo Kabob Skewers V-Форма Метал СКАРА Скара Skewer 17 Долго Нерѓосувачки Челик Шиш Kebob Стапови Широк Обновливи Бразилецот Skewers

DEN 328.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Премија од не ' Рѓосувачки Челик】Bearmoo kabob skewers се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, со храна-одделение, рѓа-доказ и отпорни на топлина.Можете да стапите во контакт со храна безбедно.Дебелината на нашите скара skewers е 1.8 mm, кој дозволи да се применуваат потешки тежина на секој стринг без свиткување или извртување. 【Се справи со Кука s здрав со користење на расположливиот бамбус или дрвени skewers?. 2.Дали сеуште се грижите за впива за еднократна употреба бамбус skewers или дрвени skewers за 30 минути пред бразилецот?. 3.Дали сеуште чувствувате караше дека кога ротирање на дрвени skewers, храната, исто така, ќе флип, или бамбус skewers се премногу кратки, или лесно да се запали за време на бразилецот?. -Ве молам не грижете се, Bear Moos рециклираат нерѓосувачки челик скара skewers може да помогне да се реши сето ова.

Избор на купувачот..