• Ново
СКАРА Скара Skewers Метал Шиш Kebab Skewers 16 Долго Рамен Широк Нерѓосувачки Челик Обновливи Skewers Сет за Месо Ракчиња Пилешко со Зеленчук ,12 Пакет
zoom_in

СКАРА Скара Skewers Метал Шиш Kebab Skewers 16 Долго Рамен Широк Нерѓосувачки Челик Обновливи Skewers Сет за Месо Ракчиња Пилешко

DEN 2270.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик kebabs се поцврсти и имаат мазна површина, не е лесно да се пробие и лесно да се чисти. ????【ЗАДОВОЛСТВО, ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН】Kabob skewers сет вклучува вкупно 12 скара skewers работи за шиш kabob, ракчиња, пилешко, овошје, зеленчук, месо, говедско месо и повеќе.Ова 16 инчи kabob skewers може да се користи како : BBQ skewers, бразилецот стапови, овошна салата, печење skewers за риба, морска храна, топли кучиња, пилешко, стек, зеленчук, итн.Раката кука дизајн го прави ротација полесно, така што храната може да биде рамномерно течности и соли.За оние кои сакаат да се скара, ова е идеален подарок.Непречено, полиран рабовите нека ти стави на многу на месо и зеленчук, без да се расправаме.Може да бидат сигурни да го користите нашиот kabob skewers сет, ако имате било каква причина за незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви ја испратиме бесплатно замена или целосно враќање на средствата. ????【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И ОБНОВЛИВИ】 во Споредба со дрвени палки и бамбус стапчиња, од не ' рѓосувачки челик kebabs може да се користи.Односно Должината за домашна употреба, или во кујната или на отворено на скара. 16 Инчи Kabob Skewers Обновливи Нерѓосувачки Челик Скара Стапови за Месо Ракчиња Пилешко со Зеленчук.Рамен и широк нож, кој може да се задржи вашата храна од врти или тркалање и тоа го прави добивањето дури и готви многу полесно, кога ќе го вклучите вашиот kabobs на скара, месо, кромид, пиперки, особено помек зеленчук, итн.Ова 16 инчи kabob skewers може да се користи како : BBQ skewers, бразилецот стапови, овошна салата, печење skewers за риба, морска храна, топли кучиња, пилешко, стек, зеленчук, итн.Овој пренослив сет на skewers може да се преземат за кампување, tailgating и други отворено собири да ги скара kebabs, риба, месо и зеленчук.Скара стапови може да се користи, кои се еколошки и заштедува пари.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик дека нема да добиете ' рѓосано, ниту corroded по долгорочна употреба.????【СКАРА СО ДОВЕРБА, ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Користење на не ' рѓосувачки челик skewers не само што ни овозможува да ги користите без да се грижиш за корозија и безбедносни прашања, но бидејќи рабовите на метал kebabs се третира, ние не мора да се грижите за сечење себе кога се користи kabob skewers.На 304 нерѓосувачки челик skewers се rustproof, оган и отпорни на топлина.На тешки скара skewers се отпорни на корозија и може да трае долго.Се надеваме дека ќе имаат многу време бразилецот.Нерѓосувачки челик bbq стапчиња се отпорни на топлина, па таму не е внесен е потребно ниту горење прашање. 16-инчен долго бразилецот skewers не само да останат доволно долго надвор скара за да се спречат изгореници, но метал kabob skewers за бразилецот исто така одговара на различни скари.Бразилецот е За сите што Имаат некоја забава Со Вашите најблиски!Значи Пак тоа, Земе, Скара со него!.Овие Метал Kabob Skewers е дебела доволно што не ќе се скрши, виткајте или пресврт.На kabob skewers се 16 инчи доволно долго за кои може да се остави на крајот надвор на скара капак и да ги претвори без отворање на скара пуштам топлина.Безбедно и удобно долго skewers е погоден за сите видови на скара страни.Нерѓосувачки челик материјал овозможува на skewers за бразилецот да го издржат поголема тежина без свиткување или кршење.Овие skewers донесе до вас бразилецот искуство youve секогаш сакав.Сите на скара skewers доаѓаат со совет ги опфаќа за заштита.Складирање торбичка држи skewers добро организирани.Можете лесно може да магацинот вашиот храна преку оптоварување во форма на совети на kebab skewers и рака куки направи шиш kabob skewers полесно да флип на нив, така што gilling се загрева рамномерно и искусни.Тоа е добро за складирање, и во затворени простории како и на отворено.На торбичка прави вршење на skewers бриз.

Избор на купувачот..