• Ново
Morse 320245 Молчи Синџир Conn Линк за Поставување 0.1875 во Теренот, За Употреба со: SC0331, Материјали: Челик
zoom_in

Morse 320245 Молчи Синџир Conn Линк за Поставување 0.1875 во Теренот, За Употреба со: SC0331, Материјали: Челик

DEN 4713.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

за користење со : SC0331. синџир вкупна ширина : 0.9688 во.линк тип : Поврзување Линк.ширина над riveted игли : 1.0130 во.теренот : 0.1875 во.Speicfication : за употреба со : SC0331chain вкупна ширина : 0.9688 inlink тип : Поврзување Linkwidth над riveted игли : 1.0130 inpitch : 0.1875 inmaterial : Steelweight : 0.01 lbsaverage крајната затегнувачка цврстина : 3750 lbs.

Избор на купувачот..