• Ново
Samsung SCS-26UC4 3G Безжична Мрежа Extender и Засилувач од Verizon
zoom_in

Samsung SCS-26UC4 3G Безжична Мрежа Extender и Засилувач од Verizon

DEN 13199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Онлајн Менаџмент : Отворен Пристап. 100 Проценти Компатибилност со Postpaid Verizon слушалки.Рачки до 3 повици одеднаш.Бара High Speed кабелски интернет, ја зголемува мобилната сигнал.Создава 3g мобилна сигнал компатибилен со повеќето postpaid Verizon телефони (компатибилен со 4g телефони, но не се создаде 4g сигнал).

Избор на купувачот..