• Ново
Gilson V300SH 1.25 М ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 1.25 mm Отворање Големина, 300 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина
zoom_in

Gilson V300SH 1.25 М ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 1.25 mm Отворање Големина, 300 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина

DEN 3287.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тави се соберат парични казни на дното на сито магацинот.Периодични, контролирани мерење на отворања помага да се утврди сито согласност.Овие мерења може да се земе директно, со користење на дебеломер или оптички comparator, или преку тестирање на Стандарден Референтен Материјал за работа sieves.Земја на потекло : сад.Gilson ISO 300мм дијаметар Круг Тест Sieves ги исполнуваат ISO 565 спецификации со tolerances ISO 3310-1. Нерѓосувачки Челик Рамка со Нерѓосувачки Челик, Текстил, уверува сито со најдолгата можна услуга за живот.Ова е најдобар избор каде контаминација, канализација или екстремни носат е прашање.Целосна висина или половина висина рамки на располагање.Сите се сериски нумерирани и снабдени со сертификат за производство на сообразност.

Избор на купувачот..