• Ново
uxcell 2 Банда Водоотпорна во Употреба Штекер Покрие Plug Receptacle Заштитник 135x95x41mm Tawny 2 парчиња
zoom_in

uxcell 2 Банда Водоотпорна во Употреба Штекер Покрие Plug Receptacle Заштитник 135x95x41mm Tawny 2 парчиња

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Функција - Голема Додатоци за заштита на места или се префрла од се навлажни со вода, избегнување на несреќата.Водоотпорен, Прашина-доказ, Поздравниот-доказ за вашиот ѕид места или да се префрлиш, особено за бања.Водоотпорна Штекер Покрие Големина - Внатрешна Големина : 125mm x 78mm /4.92" x 3.07"(L*W); Надворешниот Големина : 135mm x 95mm x 41mm / 5.31" x 3.74" x 1.61"(L*W*H); Одговара Излез Тип на : 118 Тип.Добар Дизајн -Водоотпорна во употреба Корица има прецизност дизајн, нема да притисок plug жица кога блиску поздравниот кутија за време на употреба.материјали -Штекер Маска изработена од ABS, изолирани и издржливи.Отпорни на кршење и корозија.Апликација - Водоотпорна plug покрие, исто така, може да се користи во кујната за спречување на fume дамка на вклучите или штекер.Спецификација : Материјал : ABSCover Боја : Tawny Fit Излез Тип на : 118 Type Inner Големина : 125mm x 78mm (L*W)Надворешниот Големина : 135mm x 95mm x 41mm (L*W*H)Функција : Водоотпорен, Прашина-доказ, Поздравниот-доказ за вашиот ѕид места или да се префрлиш, особено за бања.Пакетот Вклучува : 2 x Водоотпорен Штекер Капак.

Избор на купувачот..