• Ново
GE Healthcare 10460100 FM025/0 Нерѓосувачки Челик Филтрација Уред со Филтер Држач, 25мм Големина
zoom_in

GE Healthcare 10460100 FM025/0 Нерѓосувачки Челик Филтрација Уред со Филтер Држач, 25мм Големина

DEN 9938.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од Polysulfones.Со Филтер Држач.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : сад.Опис на производот GE Healthcare FM025/0 Нерѓосувачки Челик Филтрација Уред со Филтер Држач, 25мм Големина.Контакт Информации За Производителот 800-526-3593.

Избор на купувачот..