• Ново
Yardwe 5 Групи 400ml Јагне Хранење Шише Дете Добиток Пијат Шише Jug Бебе Коза Теле Млеко Шише за Вода за Фарма Додатоци
zoom_in

Yardwe 5 Групи 400ml Јагне Хранење Шише Дете Добиток Пијат Шише Jug Бебе Коза Теле Млеко Шише за Вода за Фарма Додатоци

DEN 484.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

400ml голем капацитет за дизајн, многу удобен и практичен за вашиот добиток употреба.за исхрана на добитокот, како теле јагне и piglet.Мала големина и лесен.Преносни и лесно да се носат на отворено.Направени премиум пластичен материјал, тоа е безбедно и трајни производи за мали животни.Обезбеди безбедно хранење метод за вашата сакана мали животни.Опис Оваа точка е добиток и чување шише, кој е специјално дизајниран за добитокот.Тоа е произведен со пластични материјали за издржливи и долготрајни употреба и безбедни за вашиот мал животните употреба.Прекрасна изведба обезбедува подолг сервисен живот и добри работни перформанси.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : За 23. 00 X6. 00 X6. 00cm/ 9. 04 X2. 36 X2. 36inch.- Капацитет : 400ml.- Направени премиум пластичен материјал, тоа е безбедно и трајни производи за мали животни.- 400ml голем капацитет за дизајн, многу удобен и практичен за вашиот добиток употреба.- за исхрана на добитокот, како теле јагне и piglet.- Мала големина и лесен.Преносни и лесно да се носат на отворено.- Обезбеди безбедно хранење метод за вашата сакана мали животни.Пакет Вклучувајќи 5 x поставува на добитокот хранење шишиња.

Избор на купувачот..