• Ново
DETTELIN Не-Капе Мали Животни Вода за Пиење Шише, Автоматски Животинско Вода Фидер Rollerball Виси Пиење Фонтана за Мали Миленичиња, Bunny Ferret Хрчак морско свинче - 0.5/1 L
zoom_in

DETTELIN Не-Капе Мали Животни Вода за Пиење Шише, Автоматски Животинско Вода Фидер Rollerball Виси Пиење Фонтана за Мали Миленичиња,

DEN 1274.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. 【Roller ball работам】 : BPA-free) храна-одделение пластични работам, топката тип снабдување со вода метод е погоден за животни за да се напие вода прво, и ќе не отпадни води.Погоден за зајаци, хрчаци, гвинеја свињите, зајаците, ferrets и други мали животни. 2. 【Лесно да се рефил】 : Не е лесен-за-отворање на капакот на врвот, што ќе ви овозможи да рефил шише директно без паѓа надвор од кука или кафез и со додавање на вода.Нивото на водата може да се види од надвор, преку пластика. 3. 【Не-капе и анти-џвакање брадавиците】 : домашни миленици ќе го сакам.Идеален шише за вода за гвинеја свињи и глувци. 4.【 Лесно да се инсталира】 : мали миленичиња waterer комплет е обесени (инсталиран) со држач, кој е лесен за употреба.На waterer лесно можат да бидат фиксни внатре или надвор од кафезот.Лесно да се соберат и да го користите. 5. 【Капацитет】 : 0.5/1 L, големина 8x8x18cm/3.15x3.15x7.08 во.Опис : 1. Овој производ има добар квалитет, фина изработка, тоа е опремен со челични топки, тоа не рѓа, која може да се спречи миленици од гризе пиење фонтана главата, а тоа е економски и издржливи.На литургија тело е направен од пластика и не ' рѓосувачки челик со добра за пиење главата.Тоа има карактеристики на подолг сервисен живот и лесен за чистење.2. Тоа може да биде произволно фиксиран на домашно милениче кафез, а висината на литургија инсталиран во домашно милениче може да биде инсталиран слободно.Спецификации : Име : Hangable Милениче Waterer Capacity : 1 L/500 MLMaterial : добро пластика и нерѓосувачки челик вода за пиење head Packing Листа : 1 x Миленичиња Вода Feeder Note : 1. Поради проблеми на светлосни ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, производот е некои големина толеранција.

Избор на купувачот..